Dowiedz się więcej

O NAS

BANIAparty to nie żarty!

Organizujesz kwalerski/panieński 🥂 kinderparty 🍬lub urodziny 🎂 i nie masz pomysłu?

Napisz do nas, a my rozwiążemy Twój problem!

Oferujemy ciekawą gamę rzeczy, które zapewnią Wam rozrywkę nie tylko na imprezach okolicznościowych ale również umilą czas spędzony wśród najbliższych!

Niezapomniane atrakcje odmienią formę spędzania czasu i pozwolą stworzyć niezapomniane wspomnienia. Zapoznaj się z naszą ofertą, a już na zawsze zmienisz podejście do formy i niezliczonych możliwości relaksu!

Kilka słów o nas

Dostarczamy Wam uśmiechu i relaksu od 2018

Zacznijmy od tego, że przede wszystkim jesteśmy pasjonatami tego co robimy. Wszystko co rodzi się z pasji w konsekwencji za sobą pociąga wysoką jakość i dokładność usług. Spełnimy wszystkie Twoje oczekiwania i pomożemy zmienić Twój sposób spędzania wolnego czasu.

BANIAparty jest nową firmą na rynku lokalnym i jedyną taką wypożyczalnią w Polsce. Sprzęt jaki mamy jest nowy najwyższej jakości dla użytkownika. Jesteśmy firmą, która pragnie rozszerzyć rozrywkę i zdrowy tryb życia dla dzieci i dorosłych. Nasze produkty są, innowacyjne skierowane do klientów indywidualnych oraz małych firm.

Bądź szczęśliwy

przez cały czas!

Nasze zamówienia

Rozweseliliśmy już wiele twarzy, nasza firma dotarła w wiele ciekawych miejsc, dzięki czemu zawsze możesz na nas liczyć w doborze odpowiedniego miejsca na Twoją imprezę. Nic nie stanowi  dla nas przeszkody

Realizowaliśmy zamówienia na masowe spotkania oraz zloty dla sektorów VIP, imprezy w połączeniu z nami dają innowacyjne spojrzenie na poziom rozrywki. Nasi klienci do których docieramy indywidualnie na posesję są zadowoleni z relaksu jaki mogą doznać w zaciszu swojego domu oraz z możliwości zorganizowania nietypowego przyjęcia w gronie najbliższych. 

Załoga godna polecenia

Doświadczenie i szkolenia

Posiadamy szkolenia odnośnie produkcji naszego sprzętu oraz odpowiednie certyfikaty o jakości materiału jakim się posługujemy. Zawsze dbamy o dobro pracownika i o jego odpowiednie kwalifikacje. „Jeśli zadbasz o swoich pracowników, oni zatroszczą się o klientów

happy, man, adult

PATRYK

MANAGER

smile, man, worker

PAWEŁ

MONTER / STOLARZ

electrician, electric, electricity

RAFAŁ

MONTER / ELEKTRYK

Z BANIAparty zorganizujesz imprezę nie na żarty!